Spolčení

Scházení všech kdo se cítí mladí, nemajíce závazky, jsou různě rozježdění po republice, studujíce či nestudujíce vysokou školu. Setkání se konají prvidelně jednou za 3 týdny o víkendu na faře. Občas uděláme nějakou mimořádnou akci jako bowling, výlet nebo víkendová akce. Konkrétní den setkání obvykle upřesňujeme až v týdnu konání. Zájemci kteří by se chtěli do Spolčení připojit můžou kontaktovat animátorku Ivetu Sršňovou. Těšíme se na nové členy!

» více...

Příprava na křest dospělých

Setkávání pro dospělé, kteří uvažují o tom, že by se nechali pokřtít, nebo že by přistoupili k 1. svatému přijímání. Zároveň jsou tato setkávání otevřená i pro ty, kteří zatím pokřtěni nejsou, o křtu neuvažují, ale chtěli by se o křesťanství něco více dozvědět.

» více...

Setkávání pro středoškoláky

Protože přes týden jsou někteří středoškoláci různě po intrech a jiní nemají moc času, rozhodli jsme se, že zkusíme místo „náboženství“, které tu v předchozích letech bylo, nabídnout středoškolákům „večerní setkávání“ v pátek či sobotu zhruba jednou za dva týdny. Čekají nás hry, zajímavá témata, zábava, společná modlitba, pěkné filmy...

» více...

Floorball

Zveme všechny maminky, ženy i slečny na floorball. Hrajeme každý pátek v malé tělocvičně na Masarykově ZŠ od 18:30 do 19:30hod (sraz v 18:15 před školou u pravého hlavního vchodu).

» více...