Farní pouť

Odjezd v 8:00 od vlakového nádraží autobusem, buďte na místě včas, abychom, mohli opravdu v 8:00 odjet.

Nejprve pojedeme do Nového Města nad Metují, kde si prohlédneme kostel Nejsvětější Trojice, poté budou mít účastníci možnost se chvíli podívat po historickém náměstí,

Dalším místem, které navštívíme je Slavoňov, který nám představí svůj dřevěný kostel sv. Jana Křtitele a také zde uspokojíme svoje tělesné potřeby a vmístní restauraci se naobědváme. Je objednaný oběd (pečené kuře s bramborem).

Na obou místech by s námi měl být o. Benedikt Machálik, který v Novém Městě a Slavoňově nyní působí.

Poslední místo, které navštívíme se Rokole - místo, kde působí sestry Schönstatského hnutí. Budeme provedeni po místním areálu a podle počasí se rozhodne, kde o. Tomáš bude sloužit mši sv.

Poté se rozjedeme zpět domů, do Poličky.

Pokud bude dostatek času, tak se pokusíme zajistit, aby se děti mohly zajet podívat na zvířata na nedalelé Bydlo.

Cena za autobus je 250 Kč dospělí, 150 Kč studenti a děti. rodiny s více dětmi nebudou platit za třetí a další dítě.

Plánovaný návrat mezi 18 - 19 hodinou.

Jdi zpět